KONST / Litografier / Färglitografi 12634016
nr 1263 4016
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1344/1400. Motivet: 38x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:53:59
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson